Роналдо наказа и Фиорентина, Юве минава като на парад през Серия "А"

Роналдо и Бентанкур вкараха по веднъж за успеха Снимка: Getty Images
Роналдо и Бентанкур вкараха по веднъж за успеха

Ювентус отново показа, че няма как да бъде спрян в Серия "А" и записа 13-а победа от 14 кръга.

Този път "бианконерите" спечелиха с 3:0 като гости на Фиорентина и вече имат 11 т. преднина на първото място преди вторият Наполи да изиграе своя мач от кръга срещу Аталанта.

Фиорентина направи няколко атаки в началото на мача тази вечер, но в 31-ата минута Бентанкур беше оставен да напредне и да стреля с левия крак за 0:1.

В 69-ата минута Джорджо Киелини вкара късметлийски гол за 2:0, при който топката се отби във вратаря Лафон и с парабола влезе във вратата.

Малко по-късно Ювентус получи дузпа за игра с ръка и Кристиано Роналдо беше точен за 3:0 След попадението звездата изрита топката в трибуните и за тази реакция получи жълт картон.