Манчестър Сити обърна Байерн от 0:2, Барса също изпусна два гола аванс

Сити и Байерн изиграха интересен мач с голям обрат за "гражданите" Снимка: Getty Images
Сити и Байерн изиграха интересен мач с голям обрат за "гражданите"

Манчестър Сити направи голям обрат срещу Байерн Мюнхен и победи с 3:2 в един от най-интересните приятелски мачове от турнира International Champions Cup.

Баварците поведоха с 2:0 през първото полувреме с голове на Меритан Шабани в 15-ата и Ариен Робен в 24-ата минута, но след това Сити стигна до успеха с две попадения на Бернардо Силва в 45-ата и 70-ата минута и победен гол на Лукас Нмеча в 51-ата.

И за двата отбора това беше последен мач в турнира, като всеки от тях приключва с по една победа и две загуби.

В друга дерби контрола от International Champions Cup Челси надделя над Интер с 6:5 след изпълнение на дузпи.

Редовното време завърши 1:1 с гол на Педро за английския тим в 8-ата минута и изравняване на Роберто Галярдини в 49-ата.

В приятелската среща между Барселона и Тотнъм също се стигна до дузпи и каталунците спечелиха с 5:3.

В редовното време обаче, Барса изпусна два гола преднина, след като поведе през първата част с попадения на Мунир и Артур Мело.

През второто полувреме неофициален дебют за тима направи новото попълнение Малком, но Тотнъм стигна до равенство с голове на Хюн-Мин Сон и Н'Куду.