ПСЖ се изложи преди мача с Лудогорец

Кавани отново пропускаше, а Пари Сен Жермен загуби безславно преди срещата с Лудогорец Снимка: Getty Images

ПСЖ разочарова напълно в мача си от френското първенство дни преди гостуването на Лудогорец в Шампионската лига.

Френският шампион загуби с 0:2 като гост на Тулуза и изпусна първото място в класирането. Головете вкараха Ян Боджие в 48-ата минута от дузпа и Джими Дурмаз в 79-ата минута.

През първите 45 минути ПСЖ бяха по-добри, но за пореден път пропуснаха чисти положения, открили се на два пъти пред Единсон Кавани.

В 48-ата минута Серж Орие направи дузпа и получи втори жълт картон, а 79-ата минута Тиаго Мота върна лошо назад и топката беше отнета от Дурмаз, който фиксира крайното 2:0.

Така ПСЖ вече е трети в класирането, на една точка от Ница и Тулуза, а мачът с Лудогорец в София е в сряда.

В своя мач от първенството българският шампион разби Верея с 5:1.