Убедителен Милан с класика за Купата на Италия, очаква дерби с Интер

Кутроне се радва след третия гол във вратата на Верона Снимка: Getty Images
Кутроне се радва след третия гол във вратата на Верона

Милан продължава напред за Купата на Италия благодарение на победа с 3:0 над Верона.

Осминафиналът се изигра на "Сан Сиро" и в него "росонерите" не срещнаха голяма съпротива. Сусо откри в 22-ата минута, а 8 минути по-късно Романьоли покачи на 2:0.

В 55-ата минута Патрик Кутроне оформи крайния резултат, а победата означава, че на четвъртфиналите Милан ще се изправи срещу градския съперник Интер, който вчера с много мъки отстрани скромния Порденоне след изпълнение на дузпи.

Неприятното за Милан в мача беше, че феновете издигнаха транспарант срещу вратаря Джанлуиджи Донарума, след като през седмицата неговият агент Мино Райола помоли да бъде прекратен подписаният през лятото нов договор на таланта с клуба. "Махай се, търпението ни свърши", бяха написали феновете.