Късна драма спаси Интер от загуба в дербито с Рома

Гол на Ел Шаарауи за малко не стигна на Рома да открадне трите точки от "Джузепе Меаца" Снимка: Getty Images

Интер и Рома поделиха точките, след като завършиха наравно 1:1 на "Джузепе Меаца" в последния мач от 21-вия кръг на италианската Серия А.

Стефан Ел Шаарауи даде преднина на гостите в 31-вата минута, след като излезе сам срещу Ханданович и хитро го прехвърли пращайки топката над плонжа му.

Точката за "нерадзурите" спаси Мариас Весино, който изравни за 1:1 в 86-ата минута, засичайки с глава центриране на Брозович.

Равенството не върши работа на нито един от двата отбора. Интер има 43 в актива си на петата позиция, на цели 11 зад лидера Наполи. Рома пък е пети с 40.