Оле Гунар Солскяер: Брилянтно!

Оле Гунар остана доволен от факта, че тимът му показа характер и не загуби.

Манчестър Юнайтед се измъкна с гол в добавеното време срещу Бърнли за 2:2 на "Олд Трафорд" в междинния 24-ти кръг на Висшата лига и остава непобеден при временния си мениджър Оле Гунар Солскяер.

Победната серия на норвежеца обаче спря на осем и той записа първа, макар и частична, грешна стъпка начело на "червените дяволи". И четирите попадения паднаха след почивката, а до 88-ата минута Юнайтед изоставаше с 0:2, но съумя да вземе точката.

Оле Гунар Солскяер имаше своите забележки към играчите, но въпреки това ги похвали за борбеността и непримиримостта да стигнат до равенството.

"Направихме брилянтен обрат. Имаше много въпроси как ще реагираме, когато губим с 0:1 или с 0:2, така че обратът бе фантастичен. Създадохме много положения, повече владеехме топката, така че не заслужавахме да загубим. Но сами сме си виновни, че мачът се разви по този начин.

Борихме се, това не беше проблемът ни. Просто си подавахме твърде бавно през първото полувреме. Нямахме проблем и с желанието, но темпото на игра бе твърде мудно.

Все пак ми хареса реакцията на отбора. Разочаровани сме, а разочаровахме и феновете ни, но пък тези, които останаха до края, видяха един типичен завършек за "Олд Трафорд", а това е голям плюс", смята Солскяер.