Варди и Дефоу донесоха успеха на Англия срещу Литва

Англия остана
начело на група "F" Снимка: Getty
Англия остана начело на група "F"

Англия поведе с пет точки на Словения на върха в група "F", след като победи с 2:0 като домакин Литва и остана без допуснат гол.

Англия поведе в резултата в 22-та минута, когато Рахийм Стърлинг проби по дясното крило и пусна топката в центъра на наказателното поле на гостите, а Джърмейн Дефоу я засече за 1:0.

Домакините вкараха втория си гол в 66-та минута, когато Адам Лалана изведе Джейми Варди сам срещу вратаря след скоростна атака и нападателят на Лестър Сити се разписа за 2:0.

По-късно днес словенците гостуват на Шотландия, а Словакия, на трето място в класирането, ще играе срещу Малта.