Нечовек! Ибра с изумителни голове за луд обрат от 0:3 до 4:3 в дебюта си в САЩ (видео)

„Феновете искаха Златан, затова им дадох Златан“, каза Златан Ибрахимович в обичайния си стил, след като помогна на новия си тим ЛА Галакси да направи велик обрат от 0:3 до 4:3.

Ибра вкара два гола в дебюта си в МЛС, и то последните два, за победата на Галакси над ФК Лос Анджелис и прати феновете в делириум още с представянето си на американска земя.

Галакси губеше с 0:3 до 61-вата минута, но до 73-тата вече бе намалил изоставането си на 2:3.

В 77-ата Ибра, който се бе появил като резерва само шест минути по-рано, вкара изумително попадение от около 35 метра, а в добавеното време изпревари вратаря на гостите при едно центриране на Ашли Коул в наказателното поле и донесе успеха на новия си тим.

Златан пристигна в САЩ като свободен агент, след като се раздели с Манчестър Юнайтед по взаимно съгласие, и подписа договор с Галакси до края на 2020 г.

„Играл съм в много дербита, с много история. И това е едно от тях. Това е само началото. Искам да стана част от историята на Галакси“, добави Ибрахимович.