Руснаците нямаха отговор за класата на Франция

Руснаците нямаха отговор за класата на Франция Снимка: Getty Images

Франция победи с 3:1 Русия в контрола, изиграла се в Санкт Петербург.

"Петлите" показаха по-високата си класа и вкараха хубави голове. През първото полувреме и двамата вратари направиха по едно важно спасяване преди Килиан Мбапе да открие резултата с добър удар по земя след асистенция на Погба.

Малко след началото на второто полувреме Пол Погба си спечели пряк свободен удар и сам го изпълни неспасяемо над стената за 2:0.

В 68-ата минута Смолов върна един гол за руснаците, но към края Мбапе реши всичко с втория си гол. Той първо финтира брилянтно и после стреля, а Лунев не се намеси добре и пусна топката през ръцете си за крайното 3:1.