Оле Гунар след 4 от 4: Естествено, че искам да остана за постоянно

Юнайтед записа четвърта победа при младия норвежки треньор. Снимка: Getty Images
Юнайтед записа четвърта победа при младия норвежки треньор.

След четири поредни победи под ръководството на Оле Гунар Солскяер временният наставник на "червените дяволи" призна, че мечтае да получи поста за постоянно. В сряда Юнайтед надигра Нюкасъл с 2:0 като гост и вече е само на 6 точки от Челси и топ 4.

"Разбира се, че не бих искал да си тръгна. Има такава страхотна смесица от атмосфера и играчи, но всичко ще опира до следващия мач, следващия, следващия... и така. Ще върша работата си, колкото и да съм тук.

Естествено, че предстоят по-трудни предизвикателства. Играхме срещу отбори от долната половина на таблицата, но тези мачове трябва да се печелят. Няма как да победиш дпуг освен този, срещу когото играеш", заяви 45-годишният специалист.

"Представянето срещу Нюкасъл бе наистина професионално и много стабилно. Срещу отбор с такава публика реагирахме отлично, особено през второто полувреме", добави Оле Гунар.