16.06.2019, 08:43 (обновена 16.06.2019, 10:52)
Меси

Меси направи най-големия пропуск за Аржентина

Аржентина тръгна с тежка загуба на тазгодишната Копа Америка.

„Гаучосите“ загубиха с 0:2 откриващия си мач от група „В“ след голове на Роджър Мартинес и Дуван Сапата в последните 20 минути на срещата.

И двамата се появиха като резерви, като Мартинес влезе още в 14-ата минута заради контузия на Луис Муриел, докато Сапата отбеляза попадението си само пет минути, след като влезе от пейката.

Голямата звезда Лионе Меси направи най-големия пропуск за Аржентина, като при резултат 0:0 от пет метра с глава прати топката в аут.

В следващия мач Аржентина играе с Парагвай, а Колумбия може да се класира за фазата на директните елиминации, ако победи госта Катар.

Тази вечер е мачът между Парагвай и Катар.

Загубата поставя под въпрос амбициите на Аржентина за трофея , който не е печелил от 1993 година.

Oще: 2019  аржентина  видео  дуван сапата  колумбия  копа америка  копа америка 2019  лионел меси  роджър мартинес