Роналдо си го изкара на оператор при поредната издънка (видео)

Роналдо не беше доволен от смяната и реши да съветва един от операторите какво да снима. Тогава Реал даже още водеше

Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо си изпусна нервите срещу телевизионен оператор при поредния разочароващ мач на Реал.

"Кралете" не успяха да победят Леванте снощи и стигнаха само до 2:2, а кризата в отбора се задълбочава все повече.

Роналдо не успя да се разпише и десетина минути преди края беше заменен. Той се ядоса на човека, който снимаше отблизо движенията му на резервната скамейка и с нервни жестове му посочи да обърне камерата към терена, а не към него.

Тогава Реал даже все още водеше с 2:1, но минута преди края допусна изравняване след гол на Джампаоло Пацини. Така тимът остава на четвърто място, а днес разликата с първенеца Барселона може да достигне над 20 точки.

"Смених Роналдо, защото исках още един човек в средата на терена. Трябваше ни повече сила в халфовата линия", обясни впоследствие треньорът на Реал Зинедин Зидан. "Винаги ще казвам, че първенството не е свършило, днес загубихме още две точки", добави той.