Фен е с нарязано лице след брутално меле между привържениците на Милуол и Евертън

Грозни сцени преди мача

Феновете на Милуол и Евертън са си спретнали брутално меле преди мача между двата тима от четвъртия кръг на ФА Къп.

Един от привържениците е с нарязано с нож лице, а сблъсъците са се случили около гара в югоизточен Лондон.

Милуол, който заема 19-ото място в Чемпиъншип изхвърли „карамелите“ от турнира след победа с 3:2 и драма в добавеното време на „Дъ Ден“.

В четвъртата минута на добавеното време Мъри Уолс донесе победата на „лъвовете“, след като преди това Джейк Купър бе изравнил с гол с ръка, което не бе забелязано от рефера и попадението бе зачетено.

Хора, живеещи в близост до гарата, съобщили за безредиците на полицията, която реагирала бързо и разпръснала двете групи фенове.

Около стадиона са се случили още няколко боя, като феновете на Милуол са причакали тези на Евертън и на влизане преди мача.

Както винаги в подобни ситуации, маси, столове, бутилки и всякакви подръчни материали са влезли в употреба.

От полицията съобщиха, че мъжът с порязаното лице е най-сериозно пострадалият, но бързо откаран в болница и е без опасност за живота.