Коща класира неубедителен Байерн за Купата

Дъглас Коща вкара гола за Байерн след щастлив рикошет Снимка: Getty Images
Дъглас Коща вкара гола за Байерн след щастлив рикошет

Байерн надви Волфсбург с минималното 1:0 на своя "Алианц Арена" и без да впечатли се класира за четвъртфинал за Купата на Германия.

Единствения гол в мача вкара Дъглас Коща в 18-ата минута с удар извън наказателното поле и фатален за гостите рикошет в бранител. Иначе тимът на Карло Анчелоти държеше инициативата в мача, но не създаде много положения.

Волфсбург имаше шанс да изравни в 83-ата минута, но шутът на резервата Мали беше избит от Нойер. Така с минимални усилия баварците продължават в следващата фаза без да покажат особено добра форма седмица преди първия сблъсък с Арсенал в Шампионската лига.

Преди началото на срещата капитанът Филип Лам беше награден за своя мач номер 500 за клуба, който той записа преди няколко дни.