Хари Кейн постави нов рекорд при разгром над Евертън

13.01.2018, 21:10 (обновена 13.01.2018, 21:47)
Тотнъм - Евертън 4:0

Кейн и Хюн-Мин Сон бяха в основата на успеха

Тотнъм отнесе Евертън с 4:0 на "Уембли" и се изравни по точки с четвъртия в класирането Ливърпул.

"Шпорите" доминираха и изнесоха спектакъл с попадения на Хюн-Мин Сон в 26-ата минута, Хари Кейн в 47-ата и 59-ата и Кристиан Ериксен в 81-ата.

Особено впечатляващ беше последният гол, дошъл след перфектна контраатака, минала през няколко футболисти, отиграли с по едно докосване.

А с двата си гола Хари Кейн стана реализатор номер 1 на Тотнъм във Висшата лига с 98 попадения и надмина легендата Теди Шерингам.

Oще: висша лига  голмайстор  евертън  контраатака  кристиан ериксен  легенда  ливърпул  нов рекорд  реализатор  рекорд  теди шерингам  тотнъм  уембли  хари кейн  хюн-мин сон