Ливърпул наби Юнайтед пред 100 000 души, Шакири вкара със задна ножица (видео) | sportcafe.bg

Ливърпул наби Юнайтед пред 100 000 души, Шакири вкара със задна ножица (видео)

29.07.2018, 10:31 (обновена 30.07.2018, 12:34)
Манчестър Юнайтед - Ливърпул 1:4

Мане даде началото на разгрома

Ливърпул би убедително Манчестър Юнайтед с 4:1 в една от звездните контролни срещи от турнира International Champions Cup.

Така макар и в приятелски мач, отборът на Юрген Клоп зарадва феновете с победа над големия съперник след 6 поредни мача без успех срещу "червените дяволи".

Пред над 100 000 зрители в Мичиган, Ливърпул пропусна няколко положения, преди да открие чрез Садио Мане, който вкара дузпа в 27-ата минута. Нарушението беше срещу Салах.

Още в 31-ата минута Андреас Перейра изравни със страхотен удар от фаул, но през втората част Ливърпул нанесе тежките си удари.

В 65-ата минута Даниел Стъридж използва асистенция на Шакири и направи 2:1, после Ливърпул получи втора дузпа и Шей Оджо я вкара за 3:1.

Десетина минути преди края Джердан Шакири блесна с гола на мача - задна ножица при центриране отляво, с което и крайният резултат набъбна до 4:1.

Oще: international champions cup  андреас перейра  даниел стъридж  дерби  джердан шакири  дузпа  жозе моуриньо  задна ножица  контрола  ливърпул  манчестър юнайтед  мърсисайдци  наби  приятелска среща  публика  садио мане  фаул  червените дяволи  шей оджо  юнайтед  юрген клоп