Уругвай се развихри в първия си мач на Копа Америка (видео) | sportcafe.bg

Уругвай се развихри в първия си мач на Копа Америка (видео)

17.06.2019, 08:37 (обновена 17.06.2019, 08:43)
Уругвай

Уругвай стартира с важни три точки

Уругвай започна ударно участието си на Копа Америка и разгроми Еквадор с 4:0.

Николас Родейро откри резултата още в шестата минута, а до края на първото полувреме „урусите“ водеха вече с 3:0 след голове на Единсон Кавани и Луис Суарес.

Крайният резултат бе оформен в 78-ата минута след нелеп автогол на Артуро Мина.

Еквадорците играха с човек по-малко над час, след като Хосе Кинтеро бе изгонен още в 24-тата минута заради удар с лакът в главата на автора на първото попадение Родейро в борба за една висока топка.

Така Уругвай тръгва уверено на тазгодишния турнир, а в група С са още отборите на Чили и Япония, които излизат един срещу друг тази нощ.

Oще: 2019  автогол  видео  единсон кавани  еквадор  копа америка  копа америка 2019  луис суарес  николас родейро  уругвай  червен картон