Барселона падна у дома от Малага

Хуанми донесе победата на Малага като гост на Барселона

Малага изненада неприятно Барселона на „Камп Ноу" и победи каталунците с 1:0 в може би най-слабия мач на Лионел Меси и компания от началото на сезона.

Гостите поведоха още в 7 минута, когато Дани Алвеш направи нескопосан опит да върне топката към вратата на Клаудио Браво, но тя беше отнета от Хуанми, който излъга вратаря и откри резултата.

След това Барселона си върна контрола над развоя на мача, владееше топка, но така и не успя да създаде опасности пред вратата на гостите.

Преди края на първото полувреме Малага имаше възможност за втори гол, но Браво успя да спаси вратата си след опасната контраатака.

След това чак в самия край на мача Барселона имаше две положения за гол, а Малага едно, но Ресио не успя да засече топката за 2:0 за гостите.