Ибрахимович се завърна с гол, но Юнайтед не победи Уест Хем

Головете вкараха завърналия се след наказание Златан Ибрахимович, който изравни за „червените дяволи“, след като още в първите минути Диафра Сако изведе гостите напред. Снимка: getty

Манчестър Юнайтед и Уест Хем завършиха наравно 1:1 на „Олд Трафорд“ в двубой от Висшата лига.

„Чуковете“ поведоха в резултата още във втората минута, когато Диафра Сако засече центриране на Димитри Пайе.

В 21-ата минута Ибрахимович изравни, но до края тимът на Жозе Моуриньо така и не успя да си осигури трите точки.

След четвъртото си поредно домакинско равенство във Висшата лига Юнайтед останаха на шестото място с 20 точки, на 11 точки зад лидера Челси.