Стърлинг отново спаси Манчестър Сити в края

Стърлинг блесна с гол в 97-ата минута и червен картон Снимка: getty
Стърлинг блесна с гол в 97-ата минута и червен картон

Манчестър Сити изпита доста сериозни трудности при гостуването си на Борнемут във Висшата лига.

Домакините поведоха още в 13-ата минута с гол на Дейвис, което направи задачата на Сити доста трудна.

Все пак тима на Гуардиола се върна бързо в мача и Габриел Жезус изравни в 21-ата минута.

Голямата драма се разрази в продължението на мача, когато главнаа роля бе за Рахийм Стърлинг.

Англичанинът получи жълт картон в 93-ата минута, а в 97-ата вкара победния втори гол за "гражданите".

След това Стърлинг бе изгонен с втори жълт картон за начина, по който показа радостта си, но Сити удържа победата.

Така втори пореден мач Стърлинг спаси тима на Гуардиола в самия край, след като преди дни отбеляза изравнително попадение за 1:1 срещу Евертън у дома в 82-ата минута.