Милан удържа Наполи

Марио Балотели отново се появи като резерва в края

Милан продължава с прекрасната си серия. „Росонерите” взеха точка като гост на втория в класирането на Серия „А” Наполи, завършвайки наравно 1:1.

Това е 10 пореден мач без загуба за момчетата на Синиша Михайлович във всички състезания. Милан остава само с едно-единствено поражение в последните си 17 срещи във всички състезания.

За Наполи пък това е трети пореден двубой без победа след загубите с по 0:1 от Ювентус в Серия „А” и Виляреал в Лига Европа.

И двата гола паднаха още през първата част. Лоренцо Инсиние откри резултата в 39-ата минута, а Джакомо Бонавентура изравни минута преди края на първото полувреме.

Наполи изпусна възможността да се завърне на първото място в класирането и остава на точка зад лидера Ювентус. Милан пък е шести с 44, на четири от топ 5, на осем от третото място и на 14 от първата позиция.