Бразилия сгази Русия на "Лужники" и без Неймар

Коутиньо изигра добър мач на "Лужники".

Бразилия разгроми с 3:0 Русия в приятелска среща, играна на стадион "Лужники" в Москва.

"Селесао" бе без контузения Неймар, но въпреки това не остави шансове на Сборная, отбелязвайки и трите си попадения след почивката.

Южноамериканците натиснаха своя съперник от първите минути, но Каземиро, Габриел Жезуш и Филипе Коутиньо пропуснаха добри шансове.

Второто полувреме започна с още по-силен натиск на бразлиците.

Малко след почивката защитникът на Интер Жоао Миранда (53) изведе гостите напред в резултата след добавка. След това Паулиньо направи порпуск, а Бразилия получи право да изпълни дузпа. Александър Головин задържа с ръка Паулиньо, а халфът на Барселона Филипе Коутиньо бе точен от бялата точка, удвоявайки аванса на гостите.

Паулиньо в 66-ата минута оформи крайния резултат в мача, възползвайки се от асистенция на Вилиан от Челси. До края на срещата Сборная не можа да стигне дори до почетно попадение.