Рецитал на Кристиано срещу Реал Сосиедад

Три гола за португалеца.

Реал Мадрид победи Реал Сосиедад с 5:2 като гост в мач от 23-ия кръг на Ла Лига.

Лукас Васкес откри в първата минута. В 27 мин. Кристиано Роналдо удвои, след като Асенсио потърси Марсело, който центрира успоредно на голлинията към непокрития Кристиано.

В 34 мин. и Тони Кроос се разписа. Кристиано направи 4:0, след като се извиси и стреля с глава при корнер.

В 74 мин. Йон Баутиста намали пасива на Реал Сосиедад, но „белите" отново върнаха солидния си аванс, след като в 80 мин. Кристиано оформи хеттрик. Три минути по-късно бившият играч на Реал Мадрид Ияраменди беше оставен в наказателното поле и реализира от въздуха - 5:2.