Моуриньо си заслужи най-голямото домакинско унижение: 5 извода след Юнайтед-Тотнъм 0:3 | sportcafe.bg

28.08.2018, 00:56 (обновена 30.08.2018, 17:16)

1 от 6 снимки Назад Напред

Манчестър Юнайтед - Тотнъм 0:3

Юнайтед опита да покаже различно поведение в сравнение със загубата от Брайтън с 2:3, но отново получи три гола и отново загуби. Защо се стигна дотам?

Тотнъм удари болезнено Манчестър Юнайтед с 3:0 насред "Олд Трафорд" и задълбочи проблемите на "червените дяволи".

Това е най-голямата победа за Тотнъм на този стадион от 1972 г. насам, докато Жозе Моуриньо отчита най-сериозното си поражение в домакински мач в цялата си кариера.

На Специалния за пръв път му се случва и да загуби два от първите си три мача за сезона във вътрешния шампионат. Това не се беше случвало на Юнайтед от сезон 1992/93.

Крайният изход е катастрофален за гранда от Манчестър, но всъщност домакините започнаха силно мача и доминираха през първите 45 минути, след които заслужаваха и да водят в резултата.

Фрапантен пропуск на Лукаку на празна врата обаче остави резултата 0:0, а бързо след почивката Хари Кейн вкара с глава след корнер и Юнайтед се разпадна.

07:32Жозе изпуши след кошмарната вечер на "Олд Трафорд"

"Шпорите" почти веднага вкараха втори гол чрез Лукас Моура и вече напълно контролираха мача, а домакините опитаха да променят нещата с доста хаотичен натиск.

Десетина минути преди края Хари Кейн подаде на Моура при контраатака и бразилецът вкара втория си гол в срещата.

Какво означава този провал за бъдещето на Моуриньо в Юнайтед и за амбициите на Тотнъм през сезона?

Отговорите търсим в галерията с пет основни извода от Манчестър Юнайтед - Тотнъм 0:3.

Oще: анализ  англия  андер ерера  аплодисменти  болезнено  брайтън  висша лига  домакинско унижение  домакинство  експеримент  жозе моуриньо  загуба  защита  защитници  изводи  конкуренция  лукас моура  манчестър юнайтед  маурисио почетино  мениджър  олд трафорд  отбор  отбрана  позитивно  претендент  пробиви  програма  рекорд  специалния  статистика  схема на игра  съперници  състав  титуляр  топ 6  тотнъм  трансферен период  трофей  унижение  фенове  характер  хари кейн  червените дяволи  шпорите  юнайтед