ПСЖ не успя срещу Монако у дома

Кавани вкара от дузпа за домакини.

Монако измъкна точка в добавеното време в дербито на върха във Франция срещу Пари Сен Жермен като гост.

Равенството 1:1 върна "монегаските" на първа позиция с равен брой точки с Ница. ПСЖ е трети - на три точки от лидерите.

Първото попадение падна едва в 81-та минута, когато домакините получиха спорна дузпа за нарушение на Джибрил Сидибе срещу Юлиан Дракслер. От бялата точка Единсон Кавани не сгреши и даде преднина на своите.

И когато ПСЖ се виждаше победител, резултатът бе изравнен. В 92-та минута Бернардо Силва изравни с топовен изстрел от над 25 метра и рикошет в крака на Тиаго Силва.