Бербатов игра във втори пореден мач за ПАОК

Бербатов се появи през второто полувреме.

След като отнесе много критики за участието си в бенефиса на Христо Стоичков миналата седмица, Димитър Бербатов влезе във втори пореден мач за ПАОК от резервната скамейка.

Българинът игра едно полувреме при домакинския успех с 2:0 мача срещу Паниониос и тимът му остана фаворит за втората квота на гръцкото първенство за Шампионската лига.

Стефанос Атанасиадис вкара голове в 14-та и 25-та минута на срещата, с което ПАОК поведе с три точки на Панатинайкос в плейофите за Шампионска лига.

Бербатов замени именно Атанасиадис на почивката и не успя да се разпише, но ПАОК не се нуждаеше от повече голове.

Следващите два мача на ПАОК са и най-важните - срещу АЕК и Панатинайкос.