Шедьовър на Наинголан и първи гол на Роналдо от февруари в дербито между Интер и Юве

Раджа Наинголан отбеляза истински шедьовър Снимка: Getty Images
Раджа Наинголан отбеляза истински шедьовър

Интер и Ювентус завършиха наравно 1:1 в дербито на 34-ия кръг от италианската Серия „А“.

Раджа Наинголан откри резултата за домакините още в седмата минута с великолепен изстрел от въздуха от около 30 метра, при който и неумелата намеса на Войчек Шчесни помогна на топката да попадне в мрежата му.

Постепенно, Юве изравни играта и бе по-добрият отбор през второто полувреме и заслужено стигна до изравняването.

Шампионите взеха точката след изравнителен гол на Кристиано Роналдо, който остави Ханданович на място с удар по земята след хубаво връщане на топката към него от Миралем Пянич.

Това бе първо попадение за Кристиано в Серия „А“ от средата на февруари, като вече има 20 в Калчото, с два по-малко от водещия реализатор Фабио Куалярела.