Сасуоло измъкна точка от "Олимпико"

Рома взе само точка от Сасуоло като домакин Снимка: Getty Images
Рома взе само точка от Сасуоло като домакин

Сасуоло взе ценна точка от гостуването си на „Олимпико“, завършвайки наравно 1:1 срещу Рома.

Бившият играч на „зелено-черните“ Лоренцо Пелегрини откри резултата в 31-вата минута, но „вълците“ не успяха да задържат преднината си.

Изравнителното попадение бадна 12 минути преди края на редовното време и бе дело на Симоне Мисироли.

В последните минути Алесандро Флоренци вкара за 2:1, но голът му беше отменен и италианецът не успя да ознаменува своя мач №200 с фланелката на Рома с победно попадение.

Спечелената само точка означава, че „вълците“ остават на четвъртото място с 39 точки, на една зад Интер, пет зад Юве и цели девет зад лидера Наполи. Сасуоло вече е с 21, но остава 14-и.