Реал откри годината с гаф, Касорла огорчи "кралете"

Касорла стана герой за своите с двата гола Снимка: Getty Images
Касорла стана герой за своите с двата гола

Реал Мадрид започна 2019 г. със загуба на точки в гостуването на Виляреал.

Срещата завърши 2:2, а домакините, които преди мача бяха в зоната на изпадащите, отмъкнаха точка от фаворита с два гола на Санти Касорла.

Още в 4-ата минута Касорла откри резултата, но три минути по-късно Карим Бензема изравни с глава.

В 20-ата минута се стигна и до пълен обрат, след като Рафаел Варан засече центриране на Тони Кроос и също с глава изведе Реал напред за 2:1.

В 65-ата минута "кралете" можеха да отбележат трети гол, който най-вероятно щеше да реши мача, но Лукас Васкес пропусна сам срещу Асенхо.

В 82-ата минута Санти Касорла стана герой за Виляреал с втори гол и донесе точката на тима си.

Реал остава на 4-о място в класирането с 30 т. и изостава със 7 от лидера Барселона. Виляреал е 17-и с 16 т.