Валенсия спъна Барса, Гари Невил аплодира

Луис Суарес се разписа на "Местая", но при попадението останаха съмнения за засада.

С късен гол Валенсия стигна до 1:1 срещу Барселона на своя "Местая" в мач от 14-ия кръг на Примера дивисион. Луис Суарес изведе гостите напред след почивката, а Санти Мина изравни в последните минути.

От трибуните аплодираше новият треньор на Валенсия Гари Невил, който ще поеме функциите си от утре и ще дебютира срещу Лион в Шампионската лига в сряда. Тимът бе воден от брат му Фил в тандем със Салвадор Воро.

При попадението на Суарес останаха съмнения за засада при паса на Лионел Меси. Каталунците запазиха лидерската си позиция, но вече са само на две точки пред Атлетико Мадрид и на четири пред Реал Мадрид.

По-рано през деня Кралския клуб спечели с 4:1 срещу гостуващия Хетафе. И четирите попадения паднаха преди почивката - два пъти се разписа разследваният за изнудване Карим Бензема, по един гол добавиха Гарет Бейл и Кристиано Роналдо. След почивката Алексис вкара за Хетафе.