Керъл вкара два за победата на Уест Хем

Анди Керъл вкара за два победата на Уест Хем и тимът му се изкачи на трето място във Висшата лига

Анди Керъл вкара два гола за победата на Уест Хем с 3:1 над Суонси и това позволи на „чуковете" да се изкачат на третото място във Висшата лига. Суонси завърши мача с 10 човека, след като съдията изгони вратаря на тима от Кардиф Лукаш Фабиански за нарушение срещу Диафра Сако.

След третата си поредна победа Уест Хем вече има 27 точки и заема третото място, на 6 зад Манчестър Сити - шампионите са втори.

Вилфред Бони изведе гостите напред, но Керъл изравни с глава, а това беше първият му гол от месец март насам. Бони вкара в 19 минута, а на Керъл и компания им бяха необходими над 20 минути, за да се организират и да си върнат инициативата в мача.

След изгонването на Фабиански и влизането в началото на второто полувреме на Сако, Уест Хем наложи контрол над развоя на мача и последваха два гола - още един на Керъл (66 минута) и един на Сако (87), за който Керъл му подаде решаващия пас.

Под ръководството на Сам Алърдайс „чуковете" изживяват своеобразен ренесанс този сезон като тимът промени стила си на игра - с повече подавания и плавни атаки, а засега това дава отлични резултати.