Лукаку си боядиса "Ролс Ройс"-а в цветовете на Юнайтед

Возилото за четвърт милион паунда първоначално бе бяло с черен капак и таван, а сега вече е черно с червени елементи по стъклата и червена решетка.

Ден след като отбеляза важно попадение за победата на Манчестър Юнайтед с 2:1 като гост на Уест Бромич, Ромелу Лукаку показа пребоядисания си "Ролс Ройс".

След гола си срещу Уест Бромич, Лукаку не се зарадва в знак на уважение към бившия си клуб. Жозе Моуриньо пък не пропусна да отбележи, че "червените дяволи" не правят цирк, когато печелят.

По този начин португалецът отново намекна за шумното празненство на Манчестър Сити след победата в градското дерби на "Олд Трафорд".

"Ние не правим циркове, когато побеждаваме, както не изпадаме в депресия, когато губим", сподели Моуриньо. "Лукаку се чувства щастлив в този клуб. В Манчестър Юнайтед той има пълната възможност да развие своя потенциал", добави португалецът.