Бербатов надъха Юнайтед след загубата

Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов надъха „червените дяволи“ след загубата с 2:3 от Брайтън във втория кръг от Висшата лига.

Глен Мъри и Шейн Дъфи дадоха аванс на „чайките“ в рамките на само две минути. Ромелу Лукаку върна един гол, но точно преди почивката домакините удариха трети път и се оттеглиха на почивка с аванс от два гола.

Тимът на Жозе Моуриньо изглеждаше отчайващо зле и се спаси от по-тежка загуба в самия край след точно изпълнена дузпа от Пол Погба в добавеното време на двубоя.

Бербатов, който има 56 гола в 149 мача с фланелката на Юнайтед, надъха тима и окуражи играчите да гледат към следващите мачове.

„Очевидно е, че всички сме разочаровани. Аз също не очаквах този резултат. Но, хей, още е твърде рано през сезона. Не се притеснявайте. Има такива мачове – някои печелиш, някои губиш. Хубавото е, че винаги има следващ мач, в който да се поправиш. Така че, давайте!“, подкрепи Бербатов бившия си тим в Instagram.

В следващия кръг Манчестър Юнайтед ще бъде изправен пред нов сериозен тест, приемайки Тотнъм на своя „Олд Трафорд“, където започна сезона с победа с 2:1 над Лестър в първия кръг.