Меси и Суарес пак вилняха при рутинна победа на Барселона | sportcafe.bg

Меси и Суарес пак вилняха при рутинна победа на Барселона

13.01.2019, 20:59 (обновена 13.01.2019, 21:25)
Барселона - Ейбар 3:0

Суарес се отличи с два гола, а Коутиньо този път получи титулярно място и асистира за откриващия гол

Барселона спечели класическа победа с 3:0 над гостуващия Ейбар в 19-ия кръг на Ла Лига и продължи безпогрешната си серия в първенството.

Луис Суарес блесна с два гола и асистенция, а Лионел Меси вкара своето попадение номер 400 в шампионата, за да позволи на Барселона отново да поведе с 5 т. на първото място пред втория Атлетико Мадрид.

Суарес откри в 19-ата минута след двойно подаване с получилия титулярно място Филипе Коутиньо.

В 53-ата минута Меси получи от уругваеца и завърши по диагонала за 2:0, а Суарес покачи на 3:0 от малък ъгъл след бързо изпълнение на тъч.

Oще: асистенция  барса  барселона  вилняха  гол номер 400  ейбар  каталунците  ла лига  лео меси  лионел меси  луис суарес  първенство  рутинна победа  филипе коутиньо