Електриковозелено и розово: Най-грозните вратарски екипи | sportcafe.bg

Електриковозелено и розово: Най-грозните вратарски екипи

28.01.2017, 20:59 (обновена 31.01.2017, 14:39)

1 от 20 снимки Назад Напред

джамал блекмън

Джамал Блекмън влезе в елитна компания с не много елитни екипи...

Тотнъм и Уикъмб изиграха луд мач на „Уайт Харт Лейн”, в който видяхме седем гола, а „шпорите” стигнаха до успеха с 4:3 с гол в 96-ата минута.

Освен драмата обаче, погледите попаднаха и върху екипа на вратаря на четвъртодивизионния тим.

А в Уикъмб да станеш център на внимание си е постижение, имайки предвид, че в отбора ти играе най-здравия футболист на планетата.

Джамал Блекмън бе на крачка от това да занесе екипчето си в електриковозелено и розово и в петия кръг на най-стария футболен турнир, но Хьон-Мин Сон не мислеше така и осигури победата и класирането напред за Тотнъм.

Ние обаче се сетихме за още няколко примера за ужасни вратарски екипи от близкото и не чак толкова близкото минало. Все пак, от Боби Михайлов и САЩ `94 вече минаха доста години…

Може да си ги припомните в галерията.

Oще: англия  астн вила  аякс  блекбърн  борислав михайлов  българия  вратари  вратарски екипи  грозни вратарски екипи  дейвид джеймс  дейвид сийман  джамал блекмън  джо харт  дмитрий харин  евертън  едвин ван дер сар  екипи  иън уокър  кевин блекуел  кевин пресман  ливърпул  манчестър юнайтед  найджъл спинк  национален отбор  нюкасъл  парагвай  петер шмайхел  саймън ройс  саутенд  сащ  сащ 1994  съндърланд  тим флоуърс  тим хауърд  тони меола  топ 20  тотнъм  уикъмб  фа към  хосе луис чилаверт  хъдърсфийлд  хьон-мин сон  челси  шака хислоп  шей гивън  шефийлд уензди