Рангелов наказа лидера в Швейцария

Димитър Рангелов се израдва пред агитката на Люцерн след победния си удар от дузпа в 85-ата минута.

Димитър Рангелов наказа лидера в Швейцария Йънг Бойс и донесе победно 1:0 за Люцерн като гост.

Българинът показа железни нерви и заби от дузпа в 85-ата минута, с което неговият тим вече е на второ място с 14 точки. Йънг Бойс остава начело с 15.

Рангелов затвърждава отличен втори сезон дотук с Люцерн. Националът ни има вече 3 гола в първенството и 4 за купата на страната.

Вероятно именно това е причината юношата на Славия да бъде върнат в националния тим за мачовете с Италия и Малта от селекционера Любослав Пенев.

Рангелов пропусна пролетните двубои с Дания и малтийците, тъй като през миналия сезон вкара само 2 гола и рядко бе титуляр в клуба си.