Моуриньо се ядоса: Трябваше да ги убием

Торес и Фостър се сбутаха на терена, размениха реплики и обиди и май са се посбили в съблекалните след края на Уест Бромич - Челси (1:1).

Челси остава на върха в Англия поне до довечера, но изпусна златен шанс да отвори аванс пред Манчестър Сити и Арсенал.

"Сините" на Жозе Моуриньо допуснаха изравнителен гол от Виктор Аничебе и Уест Бромич в 87-ата минута за 1:1 при гостуването си на тима, който се бори да не изпадне.

Преди това Бранислав Иванович бе дал аванс на лидера в класирането.

Челси води с 57 точки, но Манчестър Сити (55) може да го изпревари с успех у дома над Съндърланд довечера. Арсенал (54) също може да мине пред тима на Специалния, ако победи на свой терен Манчестър Юнайтед. Четвъртият Ливърпул (50 т.) гостува на Фулъм.

"Трябваше да ги доубием с втори гол, но явно все още не сме достатъчно силни - ядосваше се Моуриьно. - Един подготвен, завършено отбор, прави това - 2:0 и довиждане. Мачът е сигурен. Те се бориха за живота си в последните минути и заслужиха точката."

В последните секунди Фернандо Торес от Челси и вратарят на домакините Бен Фостър стигнаха почти до бой, а битката им май е продължила в тунела към съблекалните. Нищо чудно ФА да разследва инцидента.

На този терен не успяха да победят и Арсенал, и Ливърпул, и Евертън от водещите отбори.

В другите мачове от вторник: Уест Хем - Норич 2:0, Хъл - Саутхемптън 0:1, Кардиф - Астън Вила 0:0 (Александър Тонев не бе в групата на гостите).