Сити досъсипа Юнайтед

След 0:3 от Ливърпул, Юнайтед бе унизен със същия резултат и от Сити

"Олд Трафорд" посрещна последния съдийски сигнал наполовина празен, след като стана свидетел на поредното разочарование през този сезон.

Юнайтед бе разгромен с 0:3 от Сити и "гражданите" записаха дубъл над градския си съперник след 4:1 на "Етихад" в края на септември.

Един Джеко на два пъти и Яя Туре бяха точни за Сити, който се доближи на 3 точки до лидера Челси, но е с два мача по-малко.

След унизителното 0:6 на "Стамфорд Бридж" от Челси, Арсенал поднесе нова неприятност на феновете си - 2:2 у дома с опашкаря Суонзи.

Двубоят премина през обрати и завърши драматично.

Уелсците поведоха чрез Бони още в 11-та минута, а в рамките на минута между 74-та и 75-та Подолски и Жиру обърнаха мача.

В последните секунди обаче Фламини си отбеляза автогол за равенството, което може да коства дори четвъртото място на Арсенал, който води с 6 точки на Евертън, но е с мач повече.

От своя страна "карамелите" удариха Нюкасъл с 3:0 като гости с попадения на Баркли, Лукаку и Озман.