Локо ГО победи ЦСКА в контрола | sportcafe.bg

15.11.2014, 16:24 (обновена 15.11.2014, 16:39)
лудогорец - цска 2-0, 16-08-14

Снимка: © Sportal.bg

Другата седмица ЦСКА приема Лудогорец в дербито на върха.

Локомотив (Горна Оряховица) победи ЦСКА с 3:2 в контрола, играна на терена на втородивизионния тим.

ЦСКА откри резултата още в шестата минута. Серджиу Буш бе съборен в наказателното поле и червените получиха право да изпълнят дузпа. Зад топката застана потърпевшият, който вкара със силен шут под напречната греда. В 20-ата минута Локомотив изравни.

Това стори Горанов, който реализира след центриране от фаул и удар с глава. Само 180 секунди по-късно домакините имаха шанс да осъществят пълен обрат, но техен футболисте не намери целта от границата на малкото наказателно поле.

В последната минута на първото полувреме Апостолов задържа набралия скорост Тони Силва, за което получи втори жълт и респективно червен картон. След почивката обаче Локо ГО излезе на терена с 11 човека след договорка между двамата треньори.

В 59-ата минута Жуан Фелипе осъществи отличен самостоятелен пробив, нахлу отдясно в наказателното поле на домакините и центрира остро по земя към Радой Божилов. Юношата на армейците стреля без забавяне и заби топката в мрежата на Локо ГО - 2:1 за ЦСКА.

До края обаче домакините осъществиха пълен обрат. В 82-ата минута добра атака отляво, която завърши с центриране и изстрел с глава на играч от Горна Оряховица, който прониза Стоян Колев за 2:2. В 88-ата минута Тенев вкара отблизо за крайното 3:2.

ЦСКА: Якуб Дивиш, Денис Причиненко, Венцислав Василев, Марин Оршулич, Антон Карачанаков, Апостоп Попов, Тони Силва, Жуан Фелипе, Стивън Съндей, Серджиу Буш и Еденилсон Бергонси.

Резервите на ЦСКА: Стоян Колев, Неманя Милисавлевич, Борис Галчев, Радой Божилов, Божидар Чорбаджийски, Кристиан Супусепа, Педро Ногейра.

Oще: а група  локомотив горна оряховица  цска