Чочев остана резерва при победата на Палермо над Милан

Чочев не взе участие при победата на Палермо в Милано.

Палермо постигна първа победа като гост за изненадващото 2:0 на "Сан Сиро" срещу Милан в двубой от 10-ия кръг на Калчото.

"Росонерите" пропуснаха възможността да излязат на трето място във временното класиране. Сицилианците решиха всичко в двубоя в рамките на две минути през първото полувреме.

В 24-та минута след изпълнение на ъглов удар колумбийският защитник на домакините Кристиан Сапата с глава изпрати топката неспасяемо в долния ляв ъгъл на своя вратар Диего Лопес.

А само след две минути Палермо увеличи резултата на 2:0. Пауло Дибала се измъкна от опеката на Кристиан Сапата и със силен удар с левия крак направи безпомощен вратаря на Милан за втори път.

Бившият играч на ЦСКА Ивайло Чочев остана резерва за Палермо.