Ботев стартира с победа - 1:0 над Локо (Сф) | sportcafe.bg

Ботев стартира с победа - 1:0 над Локо (Сф)

20.07.2014, 19:46 (обновена 20.07.2014, 20:37)
Хамза, Ботев

Снимка: © Sportal.bg

Хамза вкара гола на победата за Ботев срещу Локо.

Ботев стартира с победа сезона в "А" група - 1:0 у дома над Локомотив (Сф). Срещата се игра пред празните трибуни на стадиона в базата в Коматево заради наказание на пловдивския клуб от три мача без публика след инцидентите на финала за купата на България срещу Лудогорец (0:1).

Тунизиецът Хамза Юнес вкара от дузпа победния гол през първото полувреме насред информациите, че съвсем скоро ще бъде продаден. Финансовото състояние на клуба предизвиква нужда от трансфери на най-скъпоплатените чужденци, за да бъде осигурен бюджета на Ботев.

Това може и да е последният гол на Хамза за Ботев. Но в клуба ще се надяват да не е и това да се случи в четвъртък в реванша с австрийския Санкт Пьолтен, където българският отбор ще отнесе един гол аванс след 2:1 в Бургас.

Oще: а група  ботев пловдив  коматево  локомотив софия  хамза юнес