Лудогорец отстъпи на молдовския шампион

Лудогорец се готви за тежките битки с Лацио в Лига Европа.

Лудогорец отстъпи с 0:1 на молдовския Шериф (Тираспол) във втората си контрола на турска земя.

Наставникът на "зелените" Стойчо Стоев не можеше да разчита на двете нови попълнения Александър Александров и Йерун Луму.

Специалистът на практика използва два различни отбора, но смените не бяха направени на почивката, а около 65-та минута.

Малко преди това молдовският първенец стигна до единественото попадение в мача, след като Каду преодоля вратаря Стоянов с много хубав удар.

В първия си мач в Турция шампионите направиха 1:1 с Рубин с късно попадение на Теро Мантула.

Съставът на Лудогорец:

ЛУДОГОРЕЦ: Владислав Стоянов (80-Георги Аргилашки), Йордан Минев (65-Витиня), Теро Мантула, Козмин Моци (60- Георги Терзиев), Жуниор Кайсара (65-Шоко), Светослав Дяков (65-Фабио Ешпиньо), Христо Златински (65-Мичел Бургзорг), Даниел Абало (46-Димо Бакалов), Марселиньо (65-Себастиян Ернандес), Михаил Александров (65-Вирджил Мисиджан), Роман Безяк (65-Жуниор Кишада)