Бербатов с асистенция, резултати от Шампионската лига

Димитър Бербатов асистира за победния гол срещу Леверкузен.

Димитър Бербатов не вкара, но подаде за победния гол на Жоао Моутиньо и Монако победи с 1:0 Байер Леверкузен на старта в Шампионската лига. Френският тим успя да измъкне трите точки, въпреки че германците доминираха в двубоя.

В другия мач от тази група Бенфика загуби у дома от Зенит с 0:2, като Хълк и Аксел Витцел вкараха головете още до 22-рата минута.

Реал размаза Базел с 5:1 в групата на Лудогорец и Ливърпул. Гарет Бейл, Кристиано Роналдо, Карим Бензема, Хамес Родригес се разписаха, а Марек Сухи от гостите си вкара автогол още в началото.

Арсенал бе повален с 0:2 на терена на Борусия (Дортмунд) с голове на Чиро Имобиле и Пиер-Емерик Обамеянг. В тази група Галатасарай се спаси от домакинска загуба с изравнителен гол на Бурак в 90-ата минута за 1:1 с Андерлехт.

Изненадата на вечерта дойде в Атина, където Олимпиакос удари Атлетико с 3:2, а в другия мач Карлос Тевес вкара два гола и Ювентус победи у дома с 2:0 Малмьо.