Миланов игра за ЦСКА при 0:2 от Динамо | sportcafe.bg

Миланов игра за ЦСКА при 0:2 от Динамо

06.10.2013, 15:53 (обновена 06.10.2013, 15:56)
георги миланов в цска москва

ЦСКА Москва е в криза.

Българският национал Георги Миланов игра малко повече от четвърт час при загубата с 0:2 на ЦСКА от Динамо в неделното московско дерби.

Футболист номер 1 на България за миналата година се появи в игра в 73-та минута при резултат 0:1, но след това "армейците" допуснаха още един гол във вратата си.

Срещата се игра на помощния терен на стадион "Локомотив", а головете за динамовци реализираха Кристиан Нобоа и Александър Кокорин след почивката.

"Армейците" вече в четвърти пореден мач от първенството не успяха да отбележат гол и взеха само 1 точка.

В класирането те заемат 5-о място, а Динамо постепенно се изкачва в таблицата и вече е на 7-а позиция с 20 точки.

Освен това, "бяло-сините" вече в 9 поредни двубоя нямат загуба от ЦСКА.

Oще: георги миланов  динамо москва  русия  цска москва