Младежите паднаха и от Украйна

Основната цел пред младите ни национали остава осигуряването на класиране за Мондиал 2015 в Нова Зеландия

Българският национален отбор по футбол за младежи до 19 години загуби и втората си среща от Европейското първенство, което се провежда в Унгария. Родните младежи загубиха с 1:0 от Украйна, като поражението дойде в последните минути на срещата. През първото полувреме младият нападател на Удинезе Антонио Вутов пропусна дузпа.

Играчите на Александър Димитров загубиха всякакви и теоретични възможности за класиране в следващата фаза, след като в първия си мач допуснаха поражение от Германия с 3:0. Основната цел пред младите таланти сега е класирането на трето място в групата, което ще даде право на участие на "трикольорите" на световното първенство в Нова Зеландия догодина.

В последната си среща младежите ни ще играят със Сърбия, като единствено победа над западните ни съседи ще осигури визите за младежкия Мондиал.