Левски не даде шанс на Монтана - 4:0 и четвъртфинал

Левски не допусна сензация.

Левски не допусна шокиращ край на 2014-а и обърна с 4:0 Монтана в реванш за купата на България. Сензационно втородивизионният тим бе спечелил първия двубой с 2:0, но не издържа на "Герена".

Така грандът е на четвъртфинал, където са още Литекс, Черно море, Локомотив (Пд), Хасково и Локомотив (Сф). Предстои реванш между Дунав и Локомотив (ГО), както и двата осминафинала между Берое и Лудогорец, отложени за напролет.

Трима легионери вкараха за "сините" - Антонио Аниете, Аймен Белаид и Мигел Бедоя, а се разписа и Валери Домовчийски. Левски изпусна и още положения, а гостите стигнаха само до едно, в последните минути.

Треньорът Георги Иванов бе доволен от силния мач, но отново подчерта, че ситуацията в клуба е сложна като финанси. Това вероятно ще е причината Димитър Димитров-Херо да се откаже да стане треньор през януари.

Станимир Стоилов и Ивайло Петев гледаха мача с Монтана, което без съмнение ще даде повод за слухове и "информации"...