Sportcafe.bg
09.11.2014, 10:50 (обновена 09.11.2014, 10:53)
гарет бейл и кристиано на паркинга

Бейл и Роналдо вкараха по един гол за победата над Райо Валекано

Лидерът в Испания Реал победи с 5:1 Райо Валекано, като попаденията вкараха Гарет Бейл (9 минута), Серхио Рамос (40), Тони Кроос (56), Карим Бензема (59) и Кристиано Роналдо (83). Гостите върнаха едно попадение чрез Алберто Буено в 44 минута.

Това е 13-а поредна победа на Белия балет във всички турнири, а за този мач Карло Анчелоти постави на вратата новото попълнение Кейлор Навас и даде почивка на Икер Касияс.

Доста по-трудно Барселона взе победата като гост срещу Алмерия. Домакините водеха с 1:0 до 72 минута с попадението на Тиеви Бифума, когато Неймар изравни, а 19 минути по-късно победния гол вкара Жорди Алба. Луис Енрике беше дал почивка на половината титуляри на каталунците, сред тях Луис Суарес и Неймар, които обаче се наложи да влязат в игра на почивката.

Така Барселона се спаси от трета поредна загуба в Испания, а Енрике обяви след мача, че да се бориш в челото трябва да печелиш мачове и със слаба игра. Точно както направи Барселона срещу Алмерия.

Oще: алмерия  барселона  гарет бейл  испания  карло анчелоти  кристиано роналдо  ла лига  луис енрике  райо валекано  реал мадрид