ЦСКА победи Славия с 3:0 и е трети | sportcafe.bg

ЦСКА с класика срещу Славия - 3:0

Дидро
01.03.2014, 19:08 (обновена 01.03.2014, 19:32)
Неманя Милисавлевич, ЦСКА - Левски 3:0

Неманя Милисавлевич сложи старт на головете в мача на ЦСКА и нататък за армейците бе лесно.

ЦСКА надигра Славия с 3:0 в "А" група и затвърди третото място в класирането.

Пред над 5000 зрители на своя стадион, армейците не стигнаха лесно до победата - първият гол дойде чак в 63-ата минута чрез Неманя Милисавлевич.

После се разписа Омар Косоко, а третото попадение ювелирно добави Тони Силва.

Новопривлеченият португалец, минал и през Ливърпул, вкарва във втори пореден мач, след 2:1 над Черноморец в миналия кръг.

ЦСКА направи това, което в миналия кръг не стори Левски - да бие Славия на свой терен. И вече е с четири точки пред вечния съперник, срещу когото иде дерби на 8 март - в следващия рунд на първенството.

Литекс спечели трудно във Варна с 2:1 над Черно море и е на върха временно. Утре Лудогорец може да се върне там, след като най-вероятно ще бие с лекота гостуващия Пирин.

Тимът от Ловеч вкара победния гол в 79-ата минута от доста спорна дузпа, реализирана от Юрген Джазула.

Треньорът на Черно море Георги Иванов дълго оспорваше решението, за което не убеди нито едно телевизионно повторение.

Берое разби Любимец с 5:0 в последния съботен мач от елита.

Oще: а група  славия  тони силва  цска