Мирослав Антонов с първи гол за Левски

Мирослав Иванов вкара първия си гол за Левски

Левски победи Динамо (Минск) с 1:0 в контролна среща от предсезонната подготовка в Кипър.

Единственото попадение за шампионите отбеляза новото попълнение Мирослав Антонов в 4-ата минута на двубоя.

Победата срещу Динамо е втора от три мача на „сините" в Кипър.

В първия си двубой Левски се наложи срещу Публикум с 5:0, а след това загуби от Шериф (Тираспол) с 0:3.

В мача срещу Динамо треньорът на българите Георги Иванов бе направил три промени в сравнение с мача с Шериф и започна срещата с: Петков, Станчев, Бензукан, Милиев, Минев, Сърмов, Бардон, Тасевски, Телкийски, Антонов и Жоазиньо.

На полувремето Димитър Телкийски и Дарко Тасевски бяха заменени от Ники Димитров и Александър Александров. По-късно Георги Христов и Майкъл Тевия смениха Мирослав Иванов и Георги Сърмов. До края на мача в игра влязоха и Еньо Кръстовчев заменил Веско Минев, който се контузи, Божидар Митрев, който смени Георги Петков и Мариян Огнянов, който замени резервата Майкъл Тевия, получил контузия в коляното.

Утре сините играят с полския Легия (Варшава) на националния стадион в Никозия.

Тагове: левски