И Сърбия ни би в последната минута при юношите | sportcafe.bg

И Сърбия ни би в последната минута при юношите

Дидро
26.07.2014, 10:08 (обновена 26.07.2014, 10:18)
Сърбия - България 1:0

Сърбите се радват след попадението в последната минута, а родните надежди за трети път на турнира лежат невярващо по тревата.

България загуби и третия си мач от европейското за юноши до 19 години в Унгария. Пак паднахме с 0:1, този път от Сърбия, и отново с гол в последната минута.

Така бе и срещу Украйна преди 3 дни.

Попадението на Станиша Мандич не промени много за българите - ние и с реми отпадахме не само от турнира, но и от сметките за световното до 20 години догодина. Трябваше само победа...

И след всички оправдания с малшанс и рефер (голът на сърбите бил от засада според треньора ни Александър Димитров), остава сухата статистика - три мача, 0 точки, 0 вкарани гола.

Головата разлика на България на Евро 2014 е 0:5, с което оставаме само пред Израел - последният в другата група, който завърши с 0 т. и 1:8 голов баланс. Но все пак записа попадение...

Oще: александър димитров  българия  евро 2014  сърбия  юноши до 19 г.